Kategoriler
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası

Turkcell yeni kampanyasıyla birlikte faturalı veya faturasız fark etmeksizin her abonesine sunduğu rahat tarifiler üzerinden hediye olarak bedava internet kazanabileceğiniz bir kampanyayı duyurdu. Rahat tarifelerinden herhangi birisine geçen Turkcell abonelerine 1 GB hediye kampanya kapsamında hediye edilerek hattınız yüklenecektir. 

Turkcell, Rahat tarifelerinden birine geçiş yapan her abone 1 GB hediye internet kazanmış olacak. Rahat kampanyası ile 1 GB internet kazanmak için yapılması gerekenler;

Turkcell’in Rahat Hediye kampanyasından 1 GB internet kazanmak için 18.08.2020 tarihinde veya daha öncesinde Turkcell’in yeni tariferlinden olan Rahat Tarifelerden herhangi birisine geçiş yapmış olmanız gerekmektedir. Rahat tarifelerden birisine geçiş yapan Turkcell müşterilerine her ay 1 GB hediye internet hatlarına tanımlanmış olacak.

1 GB hediye internet kazanmak için Turkcell’in oluşturduğu Rahat tarifelerden birisine geçiş yapması gereken Turkcell aboneleri, Rahat Tarifelerden birisine geçiş yapmak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir, en yakın Turkcell iletişim merkezine başvurabilir veya Turkcell uygulamasındaki tarifeler kısmından Rahat Tarifeler’den herhangi birine geçiş yapmanız gerekmektedir.

Geçiş yapma başvurusundan sonra telefonunuza gelecek olan SMS ile tarifeye geçtiğinize dair bilgilendirilmenizin ardından Turkcell Rahat Tarifeler kampanyası kapsamında 1 GB hediye internet hattınıza eklenecektir. Turkcell Rahat Tarifelerden herhangi birini kullanmanız durumunda her ay 1 GB hediye internet kampanya kapsamında sizlerin kullanımıza sunulacak ve hattınıza eklenmiş olacaktır.