Kategoriler
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom en güncel bedava internet kampanyaları 2020

Bedava internet kampanyasında en dikkat çekenlerden birisi olan Türk Telekom bedava internet kampanyasıyla siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kampanyasında cebinizi GB’larla doldurmaya hazır olun.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları

Türk Telekom Gel Dene 10 GB Bedava İnternet Kampanyası: Siz de Türk Telekom’un bu kampanyası ile 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanarak 10GB hediye internet ve cayma bedelsiz 3 ay deneme fırsatı kazanın.

Türk Telekom’dan hat alıp tarife işlemlerini tamamladıktan sonra 30 gün içerisinde GEL DENE yazıp 5555’e SMS göndererek veya Online İşlemler Uygulaması üzerinden başvuru yaparak kampanyaya kaydolun

Ayrıntı bilgi için tıklayın.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası: Sil Süpür hizmetinden yararlanmak ve bedava internet hakkı kazanma şansını yakalamak için “Online İşlemler” uygulamasını yüklemek gerekir. Akıllı cihazın sahip olduğu işletim sistemine özel uygulama mağazasından “Online İşlemler” uygulaması indirilir ve yüklenir.

Uygulama açılır ve gerekli bilgilerle giriş yapılır. Ana ekranın sağ üst köşesinde bulunan hediye paketi görseline tıklanır. Açılan sayfada “Size Özel Kampanyalar” kısmına girilir ve “Sil Süpür” bulunur. “Sil Süpür” oyunu oynanır ve hediye kazanılmış olur. Kazandığınız hediye ekranda görünür ve hattınıza tanımlanmış olur.

Tüm detaylar için tıklayınız.