Kategoriler
Kampanyalar

Türk Telekom bedava dakika kazanma şansı

Türk Telekom aboneleri için pek çok avantaj bulunuyor. Türk Telekom bedava dakika kazanma olanakları ile sevdiklerinizle çok daha uzun süre konuşabilirsiniz. Bunun için fırsatlar şunlar:

  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Bu kampanyadan sadece Türk Telekom’un kadın kullanıcıları yararlanabiliyorlar. Kadınlar bir ay boyunca her gün 13:00-14:00 saatleri arasında her yöne ücretsiz konuşma hakkı kazanıyorlar. Bunun için kadınların 30 günde bir, tek seferde 25 TL ve üzerinde yükleme yapmaları gerekiyor. BimCell, POCell, Mobil Ofis, PttCell gibi bazı tarifelerdeki aboneler bu kampanyadan yararlanamıyorlar. Kampanyaya dahil olmak için HERYONE DK yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. 

  • Türk Telekom Selfy’i Geceler Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı Selfy üyeleri her akşam saat 21:00’dan ertesi sabah 09:00’a kadar ücretsiz konuşma ve mesajlaşma hakkı kazanıyorlar. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların GECE yazıp 4545’e SMS göndermeleri yeterlidir. Mesaj göndermeden önceki 48 saat içinde en az 30 TL yüklemiş olmak gereklidir. 

  • Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasına katılan aboneler her hafta sınırsız konuşma, cepten internet gibi hediyeler kazanıyorlar. Kampanyaya katıldığınızda haftalık her yöne 250 DK kazanma şansı elde edersiniz. Bunun için Türk Telekom uygulamasındaki Sil Süpür oyununu oynamanız gerekir. 

  • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası

Türk Telekom Konuşmak Lazım 1000 tarifesine abone olan bütün faturalı aboneler sadece aylık 37 TL ödeyerek ek 500 DK hediye kazanıyorlar. Dolayısıyla aylık dakikalarınız 1000 değil, 1500 dakika olmuş oluyor. 

  • Türk Telekom Hediye 50 veya 100 Dakika Kampanyası

Türk Telekom Milyon kampanyası kapsamında abonelerine 50 veya 100 dakika hediye konuşma hakkı veriyor. Eğer pakete dahil olmak isterseniz PAKET yazıp 9090’a kısa mesaj göndermeniz gerekir. Gelen bilgilendirme mesajında 50 veya 100 dakika bedava konuşmadan yararlanabileceğiniz tarafınıza bildirilir.

Elbette Türk Telekom kullanıcılarına sunulan Türk Telekom bedava dakika kazanma olanakları sadece yukardakilerle sınırlı değiş. Operatör şirketi sürekli kampanyalarını, tariflerini genişletiyor. Zaman zaman bazılarını iptal edebiliyor ya da şartlarını değiştirebiliyor. Fakat her zaman Türk Telekom kullanıcıları için çeşitli bedava dakika olanakları bulunuyor. Kimi zaman sadece Türk Telekom içi kimi zamansa bütün operatör kullanıcıları ile konuşulabiliyor.

aydın escort bayan