Kategoriler
Haber

Edevlet Ödeme Bilgileri Sorgulama nasıl yapılır?

E-devletten yapılan online işlemler vatandaşların işini kolaylaştırmaya devam etmektedir. Birçok hizmetin ücretsiz yapıldığı e-devlet online işlemlerde yeni yeni hizmetler eklenmeye devam ediyor.

Bu hizmeti kullanarak AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A.Ş. aboneliklerinize ait elektrik faturalarınızın ödemelerini sorgulayabilirsiniz.

E-devlet platformunda AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi tarafından sunulan Ödeme Bilgileri Sorgulama işlemini gerçekleştirmek oldukça kolay. e-Devlet Kapısı’dan bu hizmeti yapmak için izlemeniz gereken adımlar vardır.

AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi Ödeme Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ödeme Bilgileri Sorgulama işlemini e-devlet üzerinden gerçekleştirmek için öncelikle turkiye.gov.tr adresine giriş yapmanız gerekmektedir.

Sisteme T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi tarafından sunulan “edevlet Ödeme Bilgileri Sorgulama bölümüne gelmeniz gerekmektedir.

Bu işlemi daha kısa yolla da yapabilirsiniz. Bunun için e-devlete giriş yaptıktan sonra tarayıcınız adres çubuğuna “https://www.turkiye.gov.tr/akedas-odeme-bilgileri-sorgulama” linkini yapıştırmanız yeterli olacaktır.

AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi Ödeme Bilgileri Sorgulama Hangi İşlemler İçin Kullanılır?

E-devlet AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi Ödeme Bilgileri Sorgulama için bir nedeniniz olması gerekmektedir. Ödeme Bilgileri Sorgulama yaparak işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

muğla escort bayan