Kategoriler
Haber

Edevlet Koruyucu Aile İlk Görüşme Talebi nasıl yapılır?

E-devletten yapılan online işlemler vatandaşların işini kolaylaştırmaya devam etmektedir. Birçok hizmetin ücretsiz yapıldığı e-devlet online işlemlerde yeni yeni hizmetler eklenmeye devam ediyor.

Bu hizmeti kullanarak Koruyucu Aile ilk görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

E-devlet platformunda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sunulan Koruyucu Aile İlk Görüşme Talebi işlemini gerçekleştirmek oldukça kolay. e-Devlet Kapısı’dan bu hizmeti yapmak için izlemeniz gereken adımlar vardır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Koruyucu Aile İlk Görüşme Talebi Nasıl Yapılır?

Ödeme Bilgileri Sorgulama işlemini e-devlet üzerinden gerçekleştirmek için öncelikle turkiye.gov.tr adresine giriş yapmanız gerekmektedir.

Sisteme T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sunulan “edevlet Koruyucu Aile İlk Görüşme Talebi bölümüne gelmeniz gerekmektedir.

Bu işlemi daha kısa yolla da yapabilirsiniz. Bunun için e-devlete giriş yaptıktan sonra tarayıcınız adres çubuğuna “https://www.turkiye.gov.tr/acshb-koruyucu-aile-gorusme-talebi” linkini yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Koruyucu Aile İlk Görüşme Talebi Hangi İşlemler İçin Kullanılır?

E-devlet Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Koruyucu Aile İlk Görüşme Talebi için bir nedeniniz olması gerekmektedir. Koruyucu Aile İlk Görüşme Talebi yaparak işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

şanlıurfa escort