Kategoriler
Haber

Edevlet İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı İSG-KATİP nasıl yapılır?

E-devletten yapılan online işlemler vatandaşların işini kolaylaştırmaya devam etmektedir. Birçok hizmetin ücretsiz yapıldığı e-devlet online işlemlerde yeni yeni hizmetler eklenmeye devam ediyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin Elektronik Ortamda Yapıldığı Uygulama. Kullanıcılar: OSGB Hizmeti Veren Şirketler, İSG Eğitim Kurumları, İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı Çalıştırması Zorunlu Olan Firmalar, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan

E-devlet platformunda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sunulan İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı İSG-KATİP işlemini gerçekleştirmek oldukça kolay. e-Devlet Kapısı’dan bu hizmeti yapmak için izlemeniz gereken adımlar vardır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı İSG-KATİP Nasıl Yapılır?

Ödeme Bilgileri Sorgulama işlemini e-devlet üzerinden gerçekleştirmek için öncelikle turkiye.gov.tr adresine giriş yapmanız gerekmektedir.

Sisteme T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sunulan “edevlet İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı İSG-KATİP bölümüne gelmeniz gerekmektedir.

Bu işlemi daha kısa yolla da yapabilirsiniz. Bunun için e-devlete giriş yaptıktan sonra tarayıcınız adres çubuğuna “https://www.turkiye.gov.tr/acshb-isg-katip” linkini yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı İSG-KATİP Hangi İşlemler İçin Kullanılır?

E-devlet Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı İSG-KATİP için bir nedeniniz olması gerekmektedir. İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı İSG-KATİP yaparak işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

şanlıurfa escort bayan