Kapat

Türk Telekom Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

Coca-Cola Daha Daha İnternet İle 1 GB İnternet Boş Yok!

COCA-COLA DAHA DAHA İNTERNET İLE 1 GB İNTERNET NEDİR?

Coca-Cola, Türk Telekom ile hazırladığı kampanya sayesinde abonelerin 1 GB internete sahip olmasını sağlıyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının öncelikle Coca-Cola ürünlerinden alması gerekiyor. Coca-Cola ürünlerinden satın alan kullanıcılar içecek kutusu üzerindeki şifreyi kullanıyor. Coca-Cola ile hediye edilen 1 GB için kullanıcılar öncelikle siteye giriş yapmalı ve kutu üzerindeki şifreyi girmelidir.

COCA-COLA DAHA DAHA İNTERNET İLE 1 GB İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Siteye gerekli bilgileri giren kullanıcılar 1 GB hediye internet için hak kazanırlar. Coca-Cola ile hazırlanmış bu kampanya tüm operatörler için geçerlidir. Kampanya kapsamında geçerli içecekler ise şu şekildedir;

  • Coca-Cola Orijinal Tat 330 ml kutu içecek
  • Coca-Cola Şekersiz 330 ml kutu içecek
  • Fanta Portakal 330 ml kutu içecek
  • Sprite 330 ml kutu içecek

Kampanyanın geçerli olduğu 4 kutu içecek bulunuyor. Tüm kutu içecekler için şifre bulunuyor yani Türk Telekom kullanıcıları aldıkları içecekle bu kampanyaya her zaman katılabiliyor.

COCA-COLA DAHA DAHA İNTERNET İLE 1 GB İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

İçeceklerin açma halkasında bulunan şifre ile kullanıcılar kampanyaya katılabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların www.dahadaha.com adresine içecek kutusu üzerinde bulunan 8 haneli şifreyi girmesi gerekiyor. Kullanıcılar şifreyi girdikten sonra günlük geçerli 250 MB ya da günlük geçerli 1 GB internete sahip olacaktır. Tüm kullanıcıların günlük 1 defa kampanyaya katılma hakkı bulunmaktadır. Kampanyaya katılan kullanıcılar 24 saatin sonunda tekrar yeni şifre ile internet kazanabilmektedir. Abonelerin bu kampanyadan faydalanması için kampanyaya üye olması gerekmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir