Kapat

Turkcell Bedava İnternet KAYNAK: Trcep.com

5 G Hediye Bip 1 GB Kampanyası Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell’in uygulamalarından olan BİP ile birlikte internet paketinizden yenmeden 4.5 hızında görüntülü ve sesli arama yapma şansınız var!

Turkcell Hazır Kart üçlü paketler dâhilinde sunulmakta olan kampanya kapsamında, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 2GB, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus tanımlı olan Turkcell paketlerini alan müşterilerimiz ya da Super Yıldız Paketi, Mini 1GB Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 2GB, BOL 1GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi adı altında sunulmakta olan kampanyalardan herhangi birisinden yaralanan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya dâhilindeki paketlerde aboneliği olan Turkcell kullanıcıları bip uygulamasının üstünden yaptıkları bütün görüntülü ve sesli aramalarda 1 GB değerinde ek paket devreye girecektir. Böylece bir uygulamasındaki sesli ve görüntülü aramalar Turkcell’in sunduğu 1 GB paketten düşülecektir. Turkcell bip uygulamasındaki bütün görüntülü görüşmeler, mesajlaşmalar, fotoğraf ve video gönderimleri internet paketinden harcanmadan tanımlanmış olan ücretsiz hediye bedava internet kapsamından düşülecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir